Jdi na obsah Jdi na menu

ČLA Trutnov - ocenění Škola firmě 2016 11

V rámci prezentace středních škol a zaměstnavatelů byla v pátek 11. 11. 2016 v kongresovém centru ALDIS vyhlašována ocenění nejlépe spolupracujících škol a firem, udělovaná Radou Královéhradeckého kraje a krajskou hospodářskou komorou. Cenu Škola firmě 2016 pro Českou lesnickou akademii Trutnov převzal ředitel naší školy Mgr. Jan Korbelář. 

 

 


ŠKOLA FIRMĚ
Ocenění za výraznou spolupráci střední školy s firmami


Jednou z dlouhodobých priorit Královéhradeckého kraje je podpora spolupráce středních škol a firem – zaměstnavatelů, která může přinést výrazný prospěch pro obě spolupracující strany. Pokud chtějí školy nabízet kvalitní vzdělání, držet krok s moderními trendy výrobních procesů, neobejdou se bez výrazné spolupráce s firmami, které mohou nabídnout například vybavení dílen, vybavení učeben, praxe pro žáky, stáže pro učitele, ale i pracovní místa pro úspěšné absolventy konkrétní školy. Mnohé firmy již pochopily, že je nutné věnovat velkou pozornost vzdělávání svých možných příštích zaměstnanců a školám výrazně pomáhají v mnoha oblastech.


Cílem Královéhradeckého kraje a Krajské hospodářské komory Královéhradeckého kraje je přispět k podpoře této spolupráce, každoročně ocenit nejaktivnější firmy a školy, a touto cestou jim poděkovat.